NR.41 Kuiqing Yolu Qingxi Kasabası Dongguan Şehri, Guangdong Çin
Ana sayfa

Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.

iyi kalite Elektrikli vintage otomobiller satış için
iyi kalite Elektrikli vintage otomobiller satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.

1 2 3
Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd. Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd. Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.
Bureau Building

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KERID
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 50% - 60%
Dongguan Karid Elektrikli Araç Co, Ltd. 2009 yılında kurulmuş, araştırma ve geliştirme, üretim, elektrikli otomobil yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak faaliyet göstermektedir. Biz yeni bir enerji elektrikli araç ünlü marka "Kerid" tescilli ve iki üretim üsleri sahip, Güney Çin üssü, Guangdong eyaletinin Dongguan şehrinde bulunan, 16000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır; Merkez üssü Hubei eyaletinin Yichang şehrinde bulunur ve 20000 metrekarelik bir alanı kaplar. Ağırlıklı olarak düşük hızlı elektrikli araç üretimi, ürünler kapağı: elektrikli araç, elektrikli golf arabası, elektrikli gezi arabası, elektrikli devriye arabası, elektrikli eski model araba, elektrikli sanitasyon aracı, elektrikli itfaiye araçları, dört tekerlekli elektrikli scooter, mini trenler ve diğer 20 çeşit ürünleri.


Güçlü bir şekilde iç pazarı genişletirken, aynı zamanda aktif olarak uluslararası borsa ve işbirliğini de yürütmektedir. Şu anda fabrikamızda, 20 satış elemanı ve 10 Ar-Ge mühendisi, 10 kaliteli mühendis, yurtdışı pazarlar için uzmanlaşmış hizmetler de dahil olmak üzere 200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu, Doğu Asya, Güney Asya, Austrlia, Kuzey Amerika vb ... ihraç etti.

Karid halkı iyi hizmetin kaliteli olması ile aynı öneme sahip olduğuna inanmaktadır. Karid'in satış personeli 24 saat içinde müşterilerinden gelen e-postaları yanıtlamaya hazırdır. Ve Karid'in satış sonrası ekibi 24 saat x 7 gün içinde sizin için profesyonel ve etkili çözümler sunuyor.

Etkili yönetimi ve uzman yetenekleri ile Dongguan Karid, rekabetçi fiyatlarla ve birinci sınıf satış sonrası hizmeti ile en kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır.

İletişim bilgileri
Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leal Wang

Tel: 86-0769-39036527

Faks: 86-769-82960413

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)