NR.41 Kuiqing Yolu Qingxi Kasabası Dongguan Şehri, Guangdong Çin
iyi kalite Elektrikli vintage otomobiller satış için
iyi kalite Elektrikli vintage otomobiller satış için
Ben sohbet şimdi

Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.

1 2 3
Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd. Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd. Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.
Bureau Building

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : KERID
No. Çalışanları : 100~300
Yıllık satış : 5000000-6000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 50% - 60%
Gelişim Tarihi

Karid Elektrikli Araç Co, Ltd 2009 yılında kurulmuştur. Esas olarak elektrikli gezi arabası, elektrikli eski model araba ve elektrikli devriye arabası üretmektedir.

2013 yılında Karid resmen fabrika temeli ve üretim hattını kurdu. Üretim merkezi Dongguan şehri, Tangxia kasabasında bulunuyordu, Güney Çin-Dongguan Karid Elektrikli Araç Co, LTD.

Mayıs 2014'te Karid, alanın (fabrika) özel ekipman tipi test sertifikası olan özel motorlu taşıtlar için özel ekipman lisansını onaylamıştır.

Kasım 2014'te Karid, tamamen Hainan müşterilerine hizmet veren,% 100 bağlı ortaklığı olan Hainan Karid Electric Vehicle Co., Ltd'yi kurdu.

Ağustos 2015'te Karid Electric Vehicle Co., Ltd. adına Patronumuz Huang Qiang, Yiling bölge hükümetiyle bir strateji geliştirme sözleşmesi imzaladı. Karid Yeni Enerji Elektrikli Araç Co, Ltd, resmen Yichang'e yerleşti ve Orta Çin'in (Yichang) üretim üssünü kurdu.

Kasım 2015'te, Hici eyaletinin Yichang Belediye Başkan Yardımcısı ve Yatırım Teşvik Bürosu Başkan Yardımcılığı, yerinde inceleme için Güney Çin'deki üretim üssünü ziyaret etti. Elektrikli araçların kalitesinin yüksek bir değerlendirmesini yaptılar ve “çevre koruma, insanlık ve teknoloji” kavramını tam olarak onayladılar.

Şubat 2016'da, şirketimizin gelişmesiyle birlikte, başarıyla Wuhan, Chongqing, Chengdu, Şangay, Yunnan ve Guizhou'da şubeler kurdu ve Çin'de birçok ilde dağıtım yapmak üzere, merkezden doğrudan satış yapmak, ürünü doğrudan Diğer illerdeki şubeler ve ofisler yapım aşamasındadır.

4 Nisan 2016’da. 2016 Yuan'an Uluslararası Saha Maratonu Yuan'an'da yapıldı. Karid Elektrikli Araç onuruna Yuan'an Maratonu'nun atanan arabası oldu ve olağanüstü katkıların onur belgesini kazandı.

26 Kasım 2016 sabahı, "Karid Group" ve "Fanarts", yeni enerji elektrikli araç ürünlerini çevrimdışı ve yeni bir otomobil piyasaya sürdü. Tören, Hubei Eurasian Deffee New Energy Vehicle Co., Ltd. tarafından ortaklaşa düzenlenen ve tüm kurs planlama ve uygulamalarını yürüten Karid Group tarafından organize edildi ve ilçe hükümetine etki izlenimi verdi.

Müreffeh bir geleceği birlikte tahmin edip paylaşalım!

İletişim bilgileri
Dongguan Karid Electric Vehicle Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Leal Wang

Tel: 86-0769-39036527

Faks: 86-769-82960413

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)