Mesaj gönder
No.2 Shadu Caddesi, Panyu Bölgesi, Guangzhou Çin
Ana sayfa

Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Fabrika turu

Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Sertifikalar
Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7
Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd

 • Üretim hattı

  Üretim ekibi:
  Elektrikli araç serisi ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmış 100'den fazla yüksek kaliteli üretim teknisyeni, bağımsız ve ileri üretim atölyeleri ve mekanize üretim hatları ile, üretim süreci ve süreci titiz ve ürünlerin kalitesini kesinlikle kontrol altına almak için kontrol edilir piyasaya sunulan ürünlerin. Kalifiye olmayan ürünlerin pazara girmesini önlemek için kalite, ürün kalifikasyon oranı% 100'dür, onarım oranı ulusal standartların altındadır ve ürün kalitesinin uzun vadeli istikrarını sağlar.

 • OEM / ODM

  OEM / ODM : Biz dünyanın her yerinden tüm müşterilerimiz için OEM hizmetleri sunuyoruz. Araç üzerine kendi logonuzu veya reklam sloganınızı yazdırabilir, tüm elektrikli araç gövde rengini seçmeniz için isteğe bağlı renk sağlayabilir veya özel istekleriniz doğrultusunda özel kargo kamyonları veya başka özel tasarımlar yapabilir.

  İsteğe bağlı renk

  Logo / Slogan Özelleştirme Hizmeti

  Özelleştirilmiş Utility Cargo Truck

  Specail Tasarım

 • Ar-Ge

  Ar-Ge ekibi : Kerid, 10'dan fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge ekibine sahip, hepsi kendini geliştiren ve yeniliğin kombinasyonuna dayanan, birinci sınıf tasarımcı olan Ar-Ge ekibi, dijital geliştirme teknolojisini tanıtıyor, ürün portföyünü sürekli genişletiyor, ürün tasarımını entegre ediyor üç boyutlu modelleme, Ar - Ge, tek bir sistemde üretim ve ürünlerin teknoloji içeriğini sürekli olarak artırma. Araç tasarım ve üretim standardına göre Tsinghua Üniversitesi, Wuhan Teknoloji Üniversitesi, Çin Three Gorges Üniversitesi vb. Uzmanların rehberliğinde Kred, otoyol dışı elektrikli araçların önde gelen şirketlerinden biri haline geldi. Atılımlar ve yeni ürünler üretmek için Kerid, ilgili araştırma enstitüleri ile sürekli çalışır ve hem dometic hem de denizaşırı teknolojiden ileri teknolojiyi sunar. Tüm kritik parçalar yerli profesyonel şirketlere ithal edilmekte veya sevk edilmektedir, bu nedenle Kred'in ürün kalitesi ithal edilen araçlarla aynıdır ve Kerid, ISO 9001 Kalite Sistem Belgesi ve ISO14000 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi ve 100'den fazla patenti gibi saygın sertifikalar almıştır.

İletişim bilgileri
Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd

İlgili kişi: Mr. victor han

Tel: +8613724890668

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)