Mesaj gönder
Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd
E-posta victor@homach.cn Tel: +8613886107725--13724890668
Evde >
Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Şirket Profili

Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd

.

İnsanları yeni enerjiyle hareket ettirin!

  • Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Şirket Profili
  • Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd Şirket Profili
Main Market: Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Okyanusya , Dünya çapında
Business Type: Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Şirket ticaret
Brands: KERID
No. of Employees: 100~300
Annual Sales: 5000000-6000000
Year Established: 2009
Export p.c: 50% - 60%
Introduction

Guangzhou Ruike Elektrikli Araç Co, Ltd.2009 yılında kurulmuş olup, elektrikli otomobil yüksek teknoloji işletmelerinden biri olarak faaliyet gösteren bir araştırma ve geliştirme, üretimdir.Yeni enerji elektrikli araçlar ünlü markası "Kerid"i tescil ettirdik ve iki üretim üssüne sahibiz, Güney Çin üssü Guangzhou'da bulunuyorGuangdong Eyaleti şehri, 16000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır;merkez üs Hubei Eyaletinin Yichang şehrinde bulunmaktadır ve 20000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Ağırlıklı olarak düşük hızlı elektrikli araçların imalatına yönelik ürünler şunları kapsar:elektrikli araç, elektrikli golf arabası, elektrikli gezi arabası, elektrikli devriye arabası, elektrikli eski model araba, elektrikli temizlik aracı, elektrikli itfaiye araçları, dört tekerlekli elektrikli scooter, mini trenler ve diğer 20 çeşit ürün.


İç pazarı güçlü bir şekilde genişletirken, aynı zamanda uluslararası değişim ve işbirliğini de aktif olarak yürütüyoruz.Şu anda,TFabrikamızda 20 satış elemanı ve 10 Ar-Ge mühendisi, 10 kalite mühendisi ve yurtdışı pazarlara yönelik uzmanlaşmış hizmetlerden oluşan 200'den fazla çalışan bulunmaktadır.Ürünlerimiz Avrupa, Orta Doğu, Doğu Asya, Güney Asya, Avustralya, Kuzey Amerika vb. ülkelere ihraç edilmektedir.

Jetflixİnsanlar iyi hizmetin iyi kaliteyle aynı öneme sahip olduğuna inanıyor.Karid'in satış elemanları müşterilerinden gelen her türlü e-postayı 24 saat içinde yanıtlamaya hazırdır.Jetflix'in satış sonrası ekibi ise 7 gün 24 saat içerisinde sizin için profesyonel ve etkili çözümler sunuyor.

 

Etkin yönetim ve uzmanlaşmış yeteneklerle Jetflix, rekabetçi fiyat ve birinci sınıf satış sonrası hizmetle en kaliteli ürünleri sunmaya kendini adamıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmet
1. müşteri hizmetleri sonrası: Karid her zaman olmuştur "ilk önce kalite, müşteri ilk" hizmet, müşteriler için en uygun hizmeti sağlamak, kuzeydoğu ve kuzey çin'de şirket, orta çin, doğu çin, kuzeydoğu güneybatı, Güney Çin bölgesi ve diğer ülke genelinde 30'dan fazla il başkenti müşteri hizmetleri hizmeti kurdu.

2. satış yanıtından sonra: müşteri, satış sonrası çağrı aldıktan sonra, aracın hizmet ömrünü uzatmak için üç aylık düzenli iade ziyareti ve rehberlik bakımı konusunda ısrar eder. satış sonrası sorunları olan

3. Kalite güvencesi: fabrika ambalajının bozulmamış ürünlerinin satışı, Ulusal Kalite Belgelendirme Merkezi sertifikasyon standartlarına uygun olarak, teknik veriler, talimatlar ve sertifika sağlar.

4.Müşteri hizmeti garantisi: kapıya kapıya servis sağlamak için bir yıl ücretsiz garanti, yedek parça hariç, kullanıcının onarılması gerekmez ve yaşam desteği ve bakımı için teknik hizmetler sağlar.

5. Hizmet süresi: 7 * 24 saat, tüm hava satış sonrası servis

History

Gelişim Tarihi

 

Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co., Ltd. 2009 yılında kuruldu.

 

2013 yılında Jetflix resmi olarak fabrika tabanını ve üretim hattını kurdu. Üretim merkezi Guangzhou şehrindeki Shawan'da yer alıyordu.Güney Guangzhou Ruike Elektrikli Araç Şirketi'nde tam bir üretim merkezi inşa ettik.., LTD.

 

 

Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 0Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 1Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 2

 

Mayıs 2014'te Karid, alanın özel motorlu araçları için özel ekipman lisansını onayladı ((fabrika),özel ekipman tipi test sertifikası.

 

Kasım 2014'te Karid, esas olarak Hainan müşterilerine hizmet veren Hainan Karid Electric Vehicle Co., Ltd. adlı tamamen sahip olduğu bir yan şirket kurdu.

 

Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 3

 

Ağustos 2015'te Patronumuz Huang Qiang, Jetflix Elektrikli Araç Şirketi adına Yiling Bölge Hükümeti ile strateji geliştirme sözleşmesi imzaladı.Ltd. Yichang'da resmi olarak kuruldu.Çin'in orta kesimindeki Yichang'da bir üretim üssü kurdu.

 

 

Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 4Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 5Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 6

 

Kasım 2015'te, Yichang Belediye Başkan Yardımcısı ve Hubei eyaletinin Yatırım Tanıtım Bürosu Müdür Yardımcısı, bölgedeki soruşturma için Güney Çin'deki üretim üssünü ziyaret etti.Elektrikli araçların kalitesini yüksek bir şekilde değerlendirdiler.,ve "çevre koruma, insanlık ve teknoloji" kavramını tam olarak onaylıyoruz.

 

Şubat 2016'da, şirketimizin sürekli gelişmesiyle birlikte, Wuhan, Chongqing, Chengdu, Şangay, Yunnan ve Guizhou'da ardışık olarak şubeler kurdu.ve Çin'in birçok eyaletinde dağıtmak içinMerkez tarafından doğrudan satış, ürünü pazara itecek. Diğer eyaletlerde daha fazla şube ve ofis inşa ediliyor.

 

4 Nisan'da,2016. 2016 Yuan'an Uluslararası Alan Maratonu Yuan'an'da düzenlendi.Jetflix Elektrikli Aracının onuru Yuan'an Maratonu'nun seçilen arabası oldu ve olağanüstü katkının onur sertifikasını kazandı.

 

26 Kasım sabahı,2016"Jetflix Grubu" ve "Fanarts" yeni enerji elektrikli araç ürünleri çevrimdışı ve yeni otomobil çıkışı başarıyla tanıtıldı.Hubei Eurasian Deffee Yeni Enerji Aracı Co. tarafından ortak olarak düzenlendi.., Ltd. , Xin Chi Kültür Medyası'nın tüm kurs planlaması ve yürütülmesi ve ayrıca bölge hükümetine etki etkisi sağladı.

 

Birlikte zengin bir gelecek bekleyelim ve paylaşalım!

 

 

Our Team

 

Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 0Çin Guangzhou Ruike Electric Vehicle Co,Ltd şirket Profili 1

 

 

Elektrikli araç, elektrikli golf arabası, elektrikli gezi arabası, elektrikli devriye arabası araştırma ve geliştirme, üretim ve ihracatında uzmanlaşmış hızlı büyüyen bir şirket olarak,elektrikli antik arabaElektrikli temizlik aracları, elektrikli itfaiye araçları, dört tekerlekli elektrikli scooter, mini trenler.

Ruike'de rekabet avantajımız, piyasadaki zorlukları aşma yeteneğimizde yatıyor.Müşterilerimize yüksek kaliteli maliyetli ürünler satın alma fırsatı sunmayı umuyoruz..


Görüşümüz
Kuruluşumuzdan bu yana, her biri kendi uzmanlık alanları için saygı duyulan dünya çapında birçok saygın müşteriyle güçlü ve kalıcı ortaklıklar kurduk.Bu ortaklıklar karşılıklı olarak yararlı oldu ve alanlar boyunca güçlendi..
Saygıdeğer müşterilerimize uygulanabilir ve etkili çözümler sunmak için kendi yetkinlik alanlarında sürekli olarak eğitilen yetenekli personelimizle gurur duyuyoruz.

Görevimiz
"Mükemmelliğe bağlılık" yüksek kaliteli ürünler ve eşsiz hizmet desteği ile sağlanır.Elektrikli araçlarımızdan tamamen memnun olmanızı sağlamaya kararlıyız..

 

 

 

Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin

+8613886107725--13724890668
No.2 Shadu Caddesi, Panyu Bölgesi, Guangzhou Çin
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.